Sitemizde yayınladığımız 3D Oyunlar için tarayıcı eklentisi gerekir.
Unity 3D Web Player, Adobe Shockwave Player ve Adobe Flash Player eklentisini sisteminize ücretsiz olarak kurmak için sayfamızı inceleyin.
3D Oyunlar > Bütün 3D Oyunlar > 3D Oyunlar İçin Eklentiler

Unity 3D Oyunlar, Shockwave ve Flash Oyunlar Eklenti

3D shockwave oyunlar ve flash oyunlar için gerekli olan eklentiler.

Adobe Shockwave Player ve Flash Player Eklenti Test Ekranı
Shockwave Player Test
Yukarıdaki ekranda shockwave player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa lütfen aşağıdan Shockwave Player yükleyiniz.
Yandaki test ekranını göremiyorsanız sisteminizde Adobe Shockwave Player yüklü değildir. Aşağıdaki buton yardımıyla kurulum dosyasını indirip eklentiyi sisteminize kurunuz.
Unity3D Player Test
Yukarıdaki ekrandan unity3d player eklentisi kurulumu değilmi test edebilirsiniz. Eğer unity3d player eklentisi kuruluysa test numaraları görünecek. Eğer eklenti kurulu değilse eklentiyi indirebileceğiniz sayfa adresi gösterilecek. Bu adrese tıklayarak unity3d eklentisini indirebilirsiniz.
Flash Player Test
Yukarıdaki ekranda flash player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa lütfen aşağıdan Flash Player eklentisini yükleyiniz.
Yandaki test ekranını göremiyorsanız sisteminizde Adobe Flash Player eklentisi yüklü değildir. Lütfen aşağıdaki flash player butonu yardımıyla kurulum dosyasını indirerek eklentiyi kurunuz.
Adobe Shockwave Player, Unity3D ve Flash Player Eklenti İndirme Ekranı
Unity 3D Oyunlar Eklenti İndirSitemizde yayınladığımız shockwave 3d oyunlar ve flash oyunlar dışındaki Unity3D oyunlarımızı oynayabilmeniz için Unity3d Web Player eklentisini yüklemeniz gerekiyor. Eğer Unity3d oyunları açmakta sıkıntı yaşıyorsanız yandaki logoya tıklayarak unity3d web player eklentinizi güncelleyin.
Shockwave Eklenti İndirSitemizde yayınladığımız shockwave 3d oyunlar adobe shockwave player eklentisi ile çalışmaktadır. Eklentiyi ücretsiz olarak indirip kurulumu tamamladıktan sonra sitemizde yayınlanan bütün 3d oyunları oynayabileceksiniz.
Flash Player İndirSitemizde yayınladığımız 3d oyunlar ve unity3d oyunlar dışındaki diğer oyunlarımız adobe flash player eklentisini ile açılabilmektedirler. Eğer flash oyunlarda sıkıntı yaşıyorsanız adobe flash player eklentisinin versiyonu eski yada güncelliğini yitirmiş olduğu olabilir. Eklentiyi güncelleştirmek yada ilk kurulum için kurulum dosyasını indirin.
Not: 3d oyunları oynayabilmeniz için gerekli olan shockwave ve flash player eklentileri Adobe tarafından üretilen bir eklentidir. Bir diğer eklenti Unity 3d oyunlar için gerekli olan eklenti de Unity3d firması tarafından karşılanır. Eklentiler ücretsiz olarak sunulur ve sisteminize hiçbir zararı dokunmaz. Eklentileri yükleyerek sitemizdeki ve diğer sitelerdeki flash, shockwave ve unity3d web içerikli oyunları her zaman sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.
Oyun eklentileri yada diğer konularda yardım almak isterseniz lütfen bizimle iletişim kurun.

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.