3d oyunlar da yerini alan 3D Kamyon Simülasyonu oyunu Unity 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Araba Oyunları > 3D Kamyon Simülasyonu Oyunu

3D Kamyon Simülasyonu Oyunu

Kamyon, tır, spor arabalar, iş makinaları gibi araçlarla simülasyona katılın.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Simülasyon oyunu içerisinde seçilebilecek araç listesi. Araçlar arasında tır (kamyon) da bulunuyor. İster kamyon ile isterseniz güzel bir spor araba ile simülasyon oyunu içerisinde eğlenebilirsiniz.

Unity 3d oyunlar arasında yer alan 3d otobüs simülasyonu oyununa benzeyen bu simülasyon oyununda kullandığınız aracın kamera açısını değiştirebiliyorsunuz. Üstten görünüm, yandan görünüm, alttan görünüm, içten görünüm gibi seçenekler bulunuyor.

Simülasyon araç listesi;
- Scania Tır
- Ferrari 360
- McLaren MP4
- Nissan Skyline R34
- Mini Cooper S
- RGK Truck
- Moon Buggy
- Monster Truck
- Ape tuktuk

Oynama: 367.471 Oyun boyutu: 32.32 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.